facebook

Nasi stali partnerzy:

 

                                                                                                                                                                                           

Grupa Gumułka świadczy usługi m.in. w zakresie audytu, doradztwa  podatkowego, finansowego, księgowego), obsługi księgowej i kadrowo – płacowej, szkoleń oraz badań społeczno-ekonomicznych. Specjaliści Grupy Gumułka, świadcząc usługi dla Klientów, wykorzystują nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale każdy projekt wykonują z pasją. To przyczynia się do sukcesów partnerów biznesowych. Codzienna praca opiera się na przestrzeganiu norm i zasad etycznych.

 

 

 

System Rewident to elastyczny, niezawodny i profesjonalny doradca łączący nowoczesność, rzetelność oraz doświadczenie. Działamy w ramach międzynarodowej organizacji ECOVIS operującej  na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach zarówno w Europie jak i w Azji oraz USA.

 

Zapraszamy do współpracy!Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.